Cieszymy się, że zawitaliście właśnie do nas. Nasze przedszkole może pochwalić się przyjaznym wnętrzem i pięknym otoczeniem, które już na pierwszy rzut oka ucieszy nie tylko dzieci, ale także rodziców.

Zapraszamy do wizyty

Gdy przekroczycie próg naszego przedszkola, spojrzycie na kolorowo ozdobione i bogato wyposażone sale, zaczniecie z uśmiechem na twarzy wspominać, jak to było beztrosko chodzić do przedszkola. Z pewnością chcielibyście, aby także Wasze dzieci przeżyły w przedszkolu takie piękne chwile, jakie przeżyliście Wy sami.

Przedszkole jest placówką katolicką, której całokształt opiera się na systemie wartości chrześcijańskich głoszonych przez Kościół Katolicki. Realizuje cele i zadania określone w ustawie o systemie oświaty oraz w przepisach prawnych wydanych na jej podstawie.

www.facebook.

WYGODNY DOJAZD

Nasze przedszkole ma bardzo dogodną lokalizację blisko przy trasie katowickiej, więc łatwo i wygodnie dotrzesz do nas.

Zobaczmy jak jest w środku