W ramach czesnego przedszkole oferuje:

• Realizację podstawy programowej przez wykwalifikowaną kadrę
  • Zajęcia z języka angielskiego, starsze grupy z języka hiszpańskiego
  • Zajęcia rytmiczne
  • Zajęcia gimnastyczno-korekcyjne
  • Katecheza przedszkolna, śpiew piosenek religijnych
  • Lekcje w terenie( biblioteka, las itp.)
  • Spotkania z przedstawicielami różnych zawodów
  • Atrakcje: teatrzyki, koncerty muzyczne, warsztaty, uroczystości okolicznościowe, bale itp.
  • Opiekę diagnostyczną logopedy, opieka psychologiczna

Dodatkowo płatne:

• Wyjazdy poza przedszkole - teatr, muzeum, zoo oraz inne wycieczki rekreacyjno-przyrodnicze.

• Jeśli dziecko korzysta z indywidualnych zajęć logopedycznych - koszt jednego spotkania wynosi 25zł.

•  Miesięczny koszt zajęć bębniarskich wynosi 50zł
  • Koszt zajęć szachowych - 40zł
  • Koszt zajęć z Rozrywki Ruchowej - 40zł
  • Koszt zajęć tanecznych - 30zł

...................................................................................................

1. Wpisowe - 200 zł ( w przypadku rezygnacji z miejsca w przedszkolu – BEZZWROTNE)
  2. W przypadku rodzeństwa czesne drugiego dziecka obniżone o 100 zł
  3. Od kwietnia 2019r. czesne miesięczne wynosić będzie 300zł (dzieci poniżej 2,5 roku - 450zł).
    Stawka zywieniowa 200zł, czyli 10zł dniówka. W przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu, będziemy odliczać 10zł od każdego dnia – prócz pierwswzego dnia nieobeności. Czyli odliczamy po 10zł od drugiego i każdego następnego dnia nieobecności.
  4.  Nieobecność dziecka należy zgłosić najpóźniej do godz. 8.30 tego samego dnia.
  5. Rodzice wnoszą opłaty do 10-go każdego miesiąca bezpośrednio w  przedszkolu.

Wariant

Opłata -