Kalendarz wydarzeń przedszkolnych 2018/19

 

WRZESIEŃ

12 IX godz.11.00 - Spektakl "Calineczka" Teatru MAG, po spektaklu sesja zdjęciowa do Kalendarza 2019r.

16 IX godz 12.00 - niedziela - Parafialna Msza św. odpustowa,

        po której dzieci przedszkolne niosą "Kosz dożynkowy" oraz sypią kwiatki

18 IX godz. 14.30 - p. Szymon od TAŃCÓW prowadzi ZAJĘCIA POKAZOWE

19 IX  godz. 10.30-  p. Justyna od BALETU prowadzi ZAJĘCIA POKAZOWE

23 IX - Powitanie Jesieni

24 IX godz. 15.30 - Przedstawienie Teatru EDEN pt. "Prawdziwy skarb"

27 IX godz. 16.00 - Przedszkolna Msza św. inauguracyjna oraz Pikinik integracyjny

PAŹDZIERNIK

3 X  - Wycieczka do sadu w Parolach - "Zbieranie owoców Jesieni"

18 X - Dzień Poczty Polskiej

26 X godz. 15.00 - PASOWANIE na przedszkolaka dzieci z grupy "Biedronek"

30 X - Bal Wszystkich Świętych

LISTOPAD

2 XI - Dzień Zaduszny - Spacer na pobliski cmentarz ze zniczami

7 XI od 10.00 - Warsztaty gliniarskie - lepienie

8 XI godz. 15.00 - Teatr pod Orzełkiem "Lekcja o Polsce - Legendy"

9 XI - świętowanie Dnia Niepodległości

14 XI - Wycieczka do CK w Grodzisku Maz. na spektakl dziecięcy "Baśnie Polskie" /starsze grupy/

25 XI - Dzień Pluszowego Misia

28 XI od 10.00 - Warsztaty gliniarskie - szkliwienie

GRUDZIEŃ

6 XII godz. 14.00 - TEATR POD ORZEŁKIEM „BAJKOWA SZOPKA” połączone ze SPOTKANIEM ZE ŚW. MIKOŁAJEM

JASEŁKA - 12 XII, godz. 15.30

STYCZEŃ

4.01.2019 - 10.30: Wizyta Ks. Proboszcza "Po kolędzie", wspólne kolędowanie

8.01.2019 - wycieczka do Centrum Kultury w Grodzisku Maz. /Polskie Miasta w Baśni i Legendzie/

15.01. godz. 14.30 - koncert Agencji Artystycznej Bella Musica "Muzyka klasyczna dla dzieci - puzon: Karnawałowe zabawy na śniegu"

Świetowanie Dnia Babci i Dziadka - 23 I, godz. 15.30

LUTY

13 luty - Bal karnawałowy

20 luty o 15.15 - Koncert Akademii Bel Canto pt: "Zimowa zaduma" – Gucio i Duduś przedstawią instrument: afrykańska harfa- kora

22 luty - spotkanie z LEŚNIKIEM - grupy młodsze 10.15, grupy starsze 10.30

MARZEC

13 marca, godz 10.30 - zajęcia z serii "Poznajemy zawody" - Spotkanie z Funkcjonariuszami Straży Gminnej" - cz. 1

19 marca, godz. 15.00 - Przedstawienie Teatru Złoty Dukat pt. "O Brudasku Oberwasku"

14 marca, godz 10.30 - Konkurs Piosenki Religijnej "Śpiewajmy Radośnie Panu"

21 marca - wycieczka do MEDICUSACTIVE w Nadarzynie - przejażdżka na kucyku, program "Wiosenna Bjakolandia"

28 marca, godz. 14.30 - koncert Agencji Artystycznej Bella Musica "Witaj Wiosno! Ptasie trele dźwiękami malowane" - flet poprzeczny

 

KWIECIEŃ

3.04.2019 od 9.00 - Warsztaty Mydła dekoracyjnego - Firmy MadraSova

4.04.2019, godz 10.30 - zajęcia z serii "Poznajemy zawody" - Spotkanie z Funkcjonariuszami Straży Gminnej" - cz. 2

9.04.2019 – wycieczka do Centrum Kultury w Grodzisku Maz. na Spektakl pt. Afryka Kazika

25.04.2019 - koncert Agencji Artystycznej Bella Musica "Wielkanocny koszyczek pełen radosnych nutek" - klarnet, godz. 14.30

MAJ

14.05.2019 - koncert Agencji Artystycznej Bella Musica "Żagle na maszt!" - gitara, godz. 15.30

15 maja o 15.15 - Koncert Akademii Bel Canto pt: "Majowe kropelki" – Gucio i Duduś przedstawią instrument: grające kielichy

31 maja - całodniowa wycieczka do Parku Rozrywki FARMY ILUZJI k/Trojanowa

CZERWIEC

4 VI – Warsztaty biblijne z  JASIEM POCIECHĄ  „WESELE W KANIE GALILEJSKIEJ”

9 VI - niedziela - PIKNIK INTEGRACYJNY

12 VI - całodniowa wycieczka do Rodzinnego Parku MAGICZNE OGRODY w Janowcu

18 VI - Program artystyczny dzieci z okazji Zakończenia Roku Przedszkolnego